Ish-sportistja e famshme “tërbon” sërish rrjetin!

0
14
Gjigandi

Ish-sportistja e famshme “tërbon” sërish rrjetin!

Ish-pilotja e garave automobilistike, Reni Gresi, e cila zgjodhi të tërhiqej për të xhiruar porno, ka marrë dhe një herë vëmendjen e mediave sportive me postimet e fundit.

Australiania ka postuar disa foto ku në pah nxjerr si gjithmonë format e saj shpërthyese, duke mos i lënë vend imagjinatës së ndjekësve të saj.

Kujtojmë që përpara disa kohësh ajo u shpreh në një intervistë se ishe e lumtur që kishte zgjedhur këtë rrugë, ku fitonte shumë më shumë para se sa në garat që merrte pjesë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu