I vrau me skaf të bijën, Tase shpreh pendesë përpara familjes Avdia

0
48
Gjigandi

Ish-polici Arjan Tase që aksidentoi për vdekje 7-vjeçaren në plazhin e Potamit u la në burg ditën e sotme nga Gjykata e Vlorës.

Burime për median bëjnë me dije se në seancë Tase ka pranuar krimin dhe ka deklaruar se nuk do ta ankimojë. Ish-efektivi i ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe ka kërkuar falje.

Tase ka shprehur pendesën e tij gjatë seancës për këtë ngjarje të rëndë.

“Ngushëllime familjarëve, falje policisë së shtetit”, është shprehur Tase gjatë seancës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu