Greqi/ Vjehrra kap nusen në tualet me “shokun e ngushtë” ditën e dasmës

0
Gjigandi

Një dasmë në Akai u prish brenda një nate, sipas mediave greke në një dasem nusja është kapur në flagrancë me të dashurin e saj në tualetin e lokalit ku po zhvillohej festa.

Dhëndri  mësohet të jetë një burrë i zonës aty ndërsa nusja nga Patras. Por ajo që askuj nuk ja merrte mendja kurrë është që nusja nuk e dinte është që nusja të kishte një lidhje paralele me Patrinos, i cili punon në fushën e fruta-perimeve.

Në fakt, dhëndri e dinte për marrëdhënien e tyre të  “miqësisë” dhe pranoi që djali në fjalë  të  ishte i ftuar si në ceremoninë e martesës.

Nusja dukej shumë e lumtur dhe u argëtua duke kërcyer në dasmën e saj në një sallë banketi të njohur në zonë. Por në një moment, pas takimit me të dashurin e saj, ajo u gjend në tualet me të.

A.D, një dëshmitar okular i ngjarjes tha për media vendase se:

“Rreth orës 3 të mëngjesit e ka thirrur në tualet dhe sigurisht janë larguar veçmas”, Por vjehrra prej kohësh kishte “dyshuar” se diçka e çuditshme po ndodhte me “më të afërt” dhe “ndonjëherë partnerin” e nuses dhe e ndoqi atë. Priti pak, dhe befas futet në tualet dhe sheh “mikun” bashkë me nusen në një kontekst erotik !

Të njëjtat burime raportojnë se i dashuri është goditur me grusht nga dhëndri dhe një person tjetër, ndërsa sigurisht çifti është çuar në divorc të nesërmen! Nuk dihet nëse nusja vazhdon lidhjen me të dashurin e saj të “dhuruar”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu