Greqi/ 41-vjeçari plagos me kaçavidë ish-bashkëshorten

0
Gjigandi

Një 41-vjeçar është arrestuar në Greqi, pasi ka sulmuar ish-bashkëshorten.

Mediat greke bëjnë me dije ngjarja ka ndodhur në Heraklio të Kretës, ku shqiptari ka sulmuar me kaçavidë ish-bashkëshorten.

Mësohet se ish-bashkëshortja e ka denoncuar në polici të riun, pasi e dhunonte dhe e fyente.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu