Gjesti publikon klip me skena provokuese duke gjuajtur femrat

0
16
Gjigandi

Reperi Gjesti, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“Qa m’bone” titullohet kënga e tij e re, e zhanrit R&B dhe hip-hop.

Muzika dhe orkestrimi janë realizuar në Massive Production, gjersa për tekstin është kujdesur vet Gjesti.

Foto: Gjesti/YouTube

Kënga është vizualizuar edhe me një klip, në të cilin reperi nga Peja shfaqet në disa skena mjaft provokuese, duke gjuajtur me shuplakë në të pasmet e femrave.

Ashtu si thuajse në çdo klip të tij, edhe në këtë video muzikore të Gjestit, nuk mungojnë ngjyrat dhe akrobacitë e ndryshme.

Foto: Gjesti/YouTube

Për anën vizuale të projektit është kujdesur produksionit Smartmotion Films.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu