FOTO: Ervini, dje me levë në dorë kundër Berishës, sot me flakadan krah tij

0
Gjigandi

Ervin Salianji është përpjekur të kopjojë Albin Kurtin këtë të enjte në Kuvend.

Ai është shfaqur me një tymuese në dorë, të cilën më pas e ka hedhur drejt kolegëve të tij.

Ai shfaqej me levë në dorë kundër Berishës vetëm një vit më parë.

Salianji dhe Grida, atëhere ishin dy nga deputetët më të egër kundër Berishës. Sot janë kthyer në mbrojtës të tij, njëri si deputet, tjetra si “gazetare”.

RonaTyra

j.l./ ABC24.AL

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu