Aksident i FRIKSHËM në Tiranë, “Smarti” hipën në trotuar dhe përplas një vajzë!

0
Gjigandi

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pranë shkollës së Bashkuar në Tiranë.

Një makinë tip “Smart” e drejtuar nga një femër  ka hipur në trotuar dhe ka përplasur një vajzë.

Në video shihen kalimtarët që vendosin duart në kokë, ndëra vajza e përplasur nga makina është e shtrirë në rrugë.

a.c./dita

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu