FOTO/ Aksident tek sheshi “Shqipoja”, ambulanca përplaset me makinën

0
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në sheshin “Shqiponja” në kryeqytet, ku një autoambulancë është përplasur më një makinë.

U mësua se në momentin e aksidentit, ambulanca kishte pacientë brenda saj, ndërsa në automjetin tjetër nuk ka pasur të dëmtuar.

Ndërkohë që akoma nuk dihen rrethanat e aksidentit. Policia është në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu