Ballina Etiketimet Ambulanca

Etiketim: ambulanca

FOTO/ Aksident tek sheshi “Shqipoja”, ambulanca përplaset me makinën

0
Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në sheshin “Shqiponja” në kryeqytet, ku një autoambulancë është përplasur më një makinë. U mësua se në...

Vrasja e Brunilda Muçës, dëshmitarët: Ambulanca erdhi pas një ore, prandaj...

0
Vrasja e Brunilda Muça, nga një person që nuk e njihte dhe ishte me probleme të shëndetit mendor, ka tronditur gjithë qytetin e Vittoria-s...

Aksident i rëndë në Korçë, ambulanca kthehet përmbys pranë karburantit

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korçë.Një ambulancë është përmbysur tek karburanti i qytetit.Mësohet se drejtuesi i autoambulancës është përplasur me një nga...

Tragjike në Lushnjë/ I moshuari qëllon veten me armë gjahu në...

0
Një i moshuar i ka dhënë fund jetës sot duke qëlluar veten me çifte. Sipas policisë, ngjarja ndodhi në Lushnje rreth orës 05:45, në...

Jashari: Ambulanca e dhuruar do të përdoret për nevojat e stafit...

0
Kreu i Skenderajt, Bekim Jashari përmes një postimi në facebook ka bërë të ditur se ka pranuar donacion nje autoambulancë nga mergimtari Blerim Selimi . Ai është shprehur falenderues ndaj...

“Shefqet Ndroqi” gati të rikthehet në spital COVID 2, dy ambulanca...

0
Nga dita e nesërme do të përgatit rihapja e spitalit COVID 2 pra spitalin “Shefqet Ndroqi”, i cili nga nesër do të nisë të...

Zjarr në pallatin 13 katësh në Tiranë, disa ambulanca në vendngjarje

0
Një pallat 13-katësh ka marrë flakë në Bulevardin Zogu i Parë në Tiranë. Sipas informacioneve ka pasur një shpërthim të madh zjarri, shkruan Top Channel. Banorët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24