Emri/ Ky është shqiptari i cili përdhunoi 15-vjeçaren britanike

0
Gjigandi

Një 36-vjeçar shqiptar është arrestuar në Britani, pasi akuzohet për përdhunim.

Mediat e huaja bëjnë me dije se shqiptari Rufat Kasamaj ka përdhunuar një adoleshente pranë një qendre tregtare, në momentin kur 15-vjeçarja ka qenë në gjendje të dehur.

Shqiptari është zbuluar nga kamerat e sigurisë, ku 36-vjeçari fillimisht i ishte ofruar për t’I dhënë ndihmë. Ai tha asaj se do ta ndihmonte të kthehej në shtëpi por bëri krejt të kundërtën.

Pavarësisht lutjeve të së miturës lidhur me aktin, shqiptari e ka përdhunuar atë për 20 minuta ku dhe është dënuar me burg për aktin.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu