Emrat/ Largohen nga puna 6 punonjës të doganës në Kakavijë

0
38
Gjigandi

6 punonjës të Doganës në Kakavijë janë larguar nga puna këtë të martë.

Burime për median bëjnë me dije se punonjësit e doganës më të madhe në vend janë pushuar nga puna, ndërkaq pritet të largohen dhe dy doganierë të tjerë.

Abc24.al sjell të plotë listën e emrave të të larguarve:

  • Ylli Rustemi, ish-kreu i PS në Lunxhëri;
  • Islam Thana ish-kreu i PS në Picar;
  • Isa Rabaj, ish- kreu i PS në Lazarat dhe Avdi Onjea.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu