E thanë vetë këtë herë/ Bora dhe Donaldi konfirmojnë ribashkim, shkëmbejnë mesazhe publikisht me njëri-tjetrin (Foto)

0
34
Gjigandi

Moderatorja Bora Zemani dhe aktorit Donald Veshaj, mesa duket kanë vendosur t’i ngrohin zemrën fansave të tyre duke mos e fshehur më ribashkimin e tyre.

Mesa duket ata kanë nisur edhe të flasin publikisht me njëri-tjetrin, edhe pse tërthorazi.

Bora ka postuar një foto ku dhe ka shtruar pytjen: “Erdhi vera apo akoma?”

Ndërkohë që përgjigjen Donaldi mesa duket ja ka kthyer me një postim në Instastory.

“Ja se erdhi, po parkon”, shkruan ai teksa ka postuar një foto të tij duke pritur në një ballkon.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu