E ka vrarë djali i tij? Detaje të tjera nga vrasja e Lulash Qepurit në Shkodër: U qëllua 4 herë me ‘shotgun’…

0
12
Gjigandi

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Lulash Qepuri, në Shkodër.

Burime për median bëjnë me dije se arma e gjetur jashtë lokalit dyshohet se i përket djalit të viktimës. Msohet se në vendin e ngjarjes janë gjendur mbi 20 gëzhoja, 4 nga të cilat të llojit shotgun dhe të tjerat armë automatic, si dhe dyshohet se ka qenë djali i viktimës i cili ka qëlluar në drejtim të automjetit të autorit.

E pas këtij momenti ai ka marrë ne telefon policinë, duke e lajmëruar për ngjarjen. 76-vjeçari u dërgua menjëherë në spital por fatkeqsisht nuk i mbijetoi plagëve të marra.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu