E fundit/ Plagosje me thikë në Tiranë

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak minuta më parë në zonën e Xhamllikut ne Tiranë. U mësua dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin për çështje banale, ku sherri ka përfunduar me përdorimin e thikës.

I plagosuri ndodhet në spital në gjendje të mirë shëndetësore.

Policia ka identifikuar autorin e plagosjes, dhe po punon për kapjen e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu