Durrës/ Gjendet granatë dore nën rrënojat e një pallati

0
Gjigandi

Një granatë dore është zbuluar në Krujë, nën rrënojat e një pallati të dëmtuar nga tërmeti.

Ende nuk janë identifikuar personat të cilët e posedonin këtë granatë.

Njoftimi i policisë:

Durrës

Në Krujë, në rrënojat e një pallati të dëmtuar nga tërmeti u gjet dhe u sekuestrua një granatë dore. Vijojnë veprimet për identifikimin e shtetasit/ve që e posedonin granatën dhe për zbardhjen e rrethanave të këtij rasti.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu