Durrës/ Fëmija 10- vjeçar bie nga kati i tretë i hoteli, në gjendje të rëndë në spital

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, pasi një i mitur ka rënë nga kati i tretë i hotelit tek Shkëmbi i Kavajës.

Mësohet se fëmija 10-vjeçar, polak ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Njoftimi policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 22:50, te Shkëmbi i Kavajës, Durrës, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i katit të tretë të një hoteli, një 10 vjeçar, polak, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu