Detaje/ Konfirmohet versioni i Abc24.al për 3 viktima: Dy të vrarët janë në vendet e para të makinës, i treti doli nga makina (Foto)

0
918
Gjigandi

 

Një atentat i rëndë ndodhi gjatë ditës së sotme në mbikalimin e Fushë-Krujës, ku u shënuan 3 viktima, siç e konfirmuan burimet e  ABC24.al.

Ndërkohë kanë dalë detaje të reja, ku 2 viktimat kanë mbetur në automjet, përkatësisht shoferi dhe pasagjeri në sediljen e parë të makinës.

Ndërkohë personi i tretë ka arritur të dalë nga automjeti dhe ndërruar jetë jashtë tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu