Deputetët e Berishës futen në Komisionin e Ligjeve dhe bllokojnë punimet, ndërpritet mbledhja

0
Gjigandi

Opozita ka shkaktuar tensione edhe brenda Komisoneve.

Ata i janë drejtuar Komisionit të Ligjeve, ku nuk kanë lejuar punimet.

Drejtuesja e këtij komisioni, Klotilda Bushka ka njoftuar ndërprerje të punimeve, duke u shprehur se nuk mund të zhvillohet në këtë mënyrë.

Ajo deklaroi se deputetët do të njoftohen për mbledhjen e radhës.

 

j.l./ ABC24.AL

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu