Braktisi burrin dhe mori dy fëmijët, e pëson 25-vjeçarja në Himarë

0
Gjigandi

Një 25-vjeçare është proceduar penalisht nga Policia e Himarës, pasi bashkëshorti i saj e ka kallëzuar pasi ka marrë 2 fëmijët e mitur dhe është larguar.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Himarë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimin në gjendje të lirë për shtetasen I. M., 25 vjeçe, pasi ka bërë kallëzim ish-bashkëshorti i 25-vjeçares, se kjo shtetase ka marrë 2 fëmijët e mitur dhe është larguar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu