Bjordi ‘këshillon’ Kiarën për Luizin: Shikoje në sy dhe thuaj të dua

0
Gjigandi

Bjordi Mezini nuk beson aspak te dashuria mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos dhe këtë e ka thënë hapur. Ai madje i tha këngëtarit të njohur se nuk e bind aspak moderatorja.

Ndërkohë gjatë mbrëmjes, teksa ndodheshin jashtë në oborr, ai i tha Kiarës që t’i thoshte Luizit ‘thuaj të dua’.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Edhe kjo që thotë ‘le të rrjedhë’

Kiara: Ça mund ti them këtij njeriu

Union Contact

Bjordi: Të dua

Luizi: Ja

Bjordi: Shikoje në sy dhe thuaj të dua

Luizi: Jepi fund i thashë gjithë kësaj historie.

Kiara: Do ju surprizoj në një ditë tjetër

Bjordi: Nesër është dita e surprizave mendoje. Po deshe ta surprizosh nesër ke shansin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu