Berat/ Po punonte me autokombajnë, 22-vjeçarin e zë korenti

0
71
Gjigandi

Një 22-vjeçar në Berat është goditur nga një rrymë e fortë elektike dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin.

Burime për median bëjnë me dije se shtetasi Bojken Danushi ishte duke punuar me Autokombajnë në fshatin Pashalli, ku po punonte tokat privatisht për shirjen e grurit.

Mësohet se autokombajna ka kapur në telat e tensionit të lartë dhe rryma elektrike dhe për pasojë kanë goditur të riun i cili ishte në drejtimin e mjetit.

Në vendngjarja kanë shkuar edhe forca të shumta policie që po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu