9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ze korenti

Etiketim: ze korenti

Berat/ Po punonte me autokombajnë, 22-vjeçarin e zë korenti

0
Një 22-vjeçar në Berat është goditur nga një rrymë e fortë elektike dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin. Burime për median bëjnë me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS