Arbenita dhe Fero prindër për herë të dytë?

0
Gjigandi

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është mjaft aktive ne rrjetet sociale ku ndanë imazhe nga përditshmëria dhe projektet e reja.

Derisa është edhe reklamuese e veshjeve nga firma të ndryshme, edhe së fundi ka bërë një të tillë.

Por, vëmendje morën linjat e saj trupore ku vihet re se bukuroshja brune ka shtuar peshë.

A është vallë shtatzënë për herë të dytë? Veprimi qe la dyshime është momenti kur ajo vendos dorën butësisht në bark i cili duket i rrumbullakosur.

Union Contact

Nuk dihet nëse kjo video është realizuar ndoshta pas një vakti të ngrënë apo modelja dhe reperi Fero po bëhen prindër prap.

Kujtojmë se qifti kanë edhe një vajzë të cilën e quajtën Nina.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu