Ballina Etiketimet Prind

Etiketim: prind

Të qenit prind të ndihmon të bëhesh lider

0
Sipërmarrësit vazhdimisht frymëzohen nga burime të jashtme. Por ka një grup që nganjëherë shpërfillet, ndërkohë që ata kanë aftësitë më të mira që mund...
Arbenita dhe Fero prindër për herë të dytë?

Arbenita dhe Fero prindër për herë të dytë?

0
Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është mjaft aktive ne rrjetet sociale ku ndanë imazhe nga përditshmëria dhe projektet e reja.Derisa është edhe reklamuese e veshjeve...
Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger bëhen prindër për herë të dytë

Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger bëhen prindër për herë të dytë

0
Çifti i njohur, Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger kanë njoftuar lindjen e fëmijës së tyre të dytë.Aktori i "Guardians of the Galaxy" dhe gruaja...
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë se po bëhen prindër për herë të parë

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë se po bëhen prindër për...

0
Çifti i njohur i estradës të cilët pak ditë më parë njoftuan se janë të martuar që nga viti 2019.Të dy ndan imazhe në...

Këshilli i Prindërve i Kosovës dënon lënien anash të fëmijëve nga...

0
Kryesia e Këshillit të Prindërve të Kosovës me keqardhje e vlerëson se ndarja e disa fëmijëve, për çfarëdo arsye, gjatë Festës së Abetares në...

Prindërit alarmojnë policinë, zhduket vajza e tyre e mitur në Tiranë

0
Një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia e saj në Tiranë dhe nuk është kthyer më.Prindërit kanë bërë kallëzimin në polici."Më datë 12.05.2022,...

Momenti kur vetura godet prindërit me foshnjën tre muajshe duke kaluar...

0
Një aksident i rëndë ndodhi ditën e diel në Tiranë ku një makinë "Mercedez G-Class" përplasi në rrugën e Kavajës një çift dhe foshnjën...

Përplas prindërit dhe foshnjën! Tiranë, aksidenti nën efektin e drogës ndodhi...

0
Rreth orës 13.00  të kësaj të diele një çift bashkëshortësh 43 dhe 47 vjeç së bashku me fëmijën 3 muajsh në karrocë tentuan të...
Arta Elezaj prezanton për herë të parë prindërit

Arta Elezaj prezanton për herë të parë prindërit

0
Ajo është bërë e njohur për publikun shqiptar si pjesë e serialit "O sa mirë".Bëhet fjalë për aktoren nga Klina, Arta Elezaj, e cila...

Ushtronte dhunë ndaj prindërve dhe motrës së tij, arrestohet 34-vjeçari në...

0
Policia e Shtetit ka njoftuar sot arrestimin e një shtetasi në Gramsh për veprën penale dhunë në familje.Sipas policisë, i riu me iniciale E....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24