32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Her

Etiketim: her

Harta e re gjyqësore/ Berisha “ultimatum”: Të anulohet menjëherë!

0
Ish kryeministri Sali Berisha në një komunikim për mediat ka dënuar vendimin për hartën e re gjyqësore teksa tha se vendimi i Këshillit të...

Fajet i ka Champions League; Marcelo modifikon tatuazhin për të pestën...

0
Kanë kaluar disa javë që kur Real Madridi bëri sërish histori në Ligën e Kampionëve, duke fituar të katërmbëdhjetën. Një kompeticion për t'u kujtuar...

Këshilla e mbrëmjes: Zgjohuni 1 orë më herët në mëngjes për...

0
Orët e rregullta të gjumit janë hapi i parë drejt një jete sa më të shëndetshme.Nëse flini herët do të zgjoheni herët dhe kjo...
Arbenita dhe Fero prindër për herë të dytë?

Arbenita dhe Fero prindër për herë të dytë?

0
Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është mjaft aktive ne rrjetet sociale ku ndanë imazhe nga përditshmëria dhe projektet e reja.Derisa është edhe reklamuese e veshjeve...

​Pesë planetë në rresht për herë të parë në 18 vjet

0
"Festa" planetare kur, për herë të parë pesë planetë vihen në vijë të drejtë, çka ndodh pas 18 viteve, ka filluar, shkruan gazeta amerikane...
Shakira rikthehet për herë të parë në rrjetet sociale pas konfirmimit të ndarjes nga partneri pre…

Shakira rikthehet për herë të parë në rrjetet sociale pas konfirmimit...

0
Shakira ka thyer heshtjen e saj në rrjetet sociale pasi njoftoi ndarjen e saj nga mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique pas 11 vitesh së...
Nick Cannon po bëhet baba për herë të nëntë

Nick Cannon po bëhet baba për herë të nëntë

0
Ylli i Hollywoodit, Nick Cannon - i cili dikur e hodhi poshtë monogaminë si një 'koncept eurocentrik' - është në pritje të fëmijës së...
Enca flet për jetën në Dubai: Është vendi më i sigurt që kam qenë ndonjëherë, ndihem e plotësuar

Enca flet për jetën në Dubai: Është vendi më i sigurt...

0
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, ka kohë që po përflitet në masë të madhe për qëndrimin e saj në Dubai.Ndonëse muaj më...

Përmirësohet besimi i bizneseve dhe konsumatorëve shqiptarë në maj për herë...

0
Besimi i biznesit dhe konsumatorëve shqiptarë shënoi rritje për herë të parë gjatë vitit 2022.Sipas Bankës së Shqipërisë, Treguesi i Ndjesisë Ekonomike për muajin...

Shqipëria përdori për herë të parë dronin për monitorimin e zjarreve

0
Ministri i Mbrojtjes në Shqipëri, Niko Peleshi, me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka bërë të ditur se për herë të parë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS