Aksidenti me 8 të plagosur në Levan-Tepelenë, 2 prej tyre në reanimacion

0
Gjigandi

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në aksin Levan-Tepelenë, ku për pasojë mbetën të plagosur 8 persona.

Burime për median bëjnë me dije se 2 prej të plagosurve ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore dhe janë nisur drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Mësohet se për momentin 1 person është në reanimacin dhe 1 tjetër ne observacion.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu