Aksident tek “Pallati me Shigjeta”, makina përmbyset në rrugë

0
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të “Pallati me Shigjeta”, ku një makinë është përmbysur në rrugë.
Nuk dihet ende nesë ka të lënduar nga aksidenti.

Sakaq Policia dhe ambulanca gjenden në vendngjarja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu