Aksident në rrugën e Kombit, përmbyset autoboti me gaz

0
40
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Milot-Rrëshen, në rrugën e Kombit.

Burime për median bëjnë me dije se një autobot me gaz ka humbur kontrolli dhe është përmbysur.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, si dhe policia po heton për rrethanat e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu