Aksident në Divjakë, plagoset rëndë një grua

0
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur në Divjakë, ku një kamionçinë është përplasur me një automjet të tipit ‘Ford’.

Burime për median bëjnë me dije se ka mbetur e plagosur rëndë shoferja e makinës ku është dërguar me urgjencë në spital. Mësohet se shkak për aksidenti të jetë bërë humbja e kontrollit nga ana e shoferes, duke u përplasur ‘kokë për kokë’ me kamionçinën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhje e plotë të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu