Aksident i rëndë/ Motori del nga rruga, humb jetën 67-vjeçari

0
27
Gjigandi

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme rreth orës 14:40 në Lushnje. Një motor ka dalë nga rruga dhe si për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i tij 67-vjeçar.

Policia është në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu