Zjarr në Bajkaj të Sarandës, rrezikohen ullishtet e vreshtat

0
13
Gjigandi

Një vatër zjarri është regjistruar në aksin rrugor Sarandë-Kardhiq.

Mësohet se flakët janë duke shkrumbuar një ullishte në Bajkaj, ku rrezikon që të përhapet edhe në ullishte të tjera.

Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu