Zhduket një 27-vjeçar në Tiranë

0
Gjigandi

Një 27-vjeçar është raportuar i zhdukur nga familjarët e tij.

Burime për mediat bëjnë me dije se i riu është larguar nga banesa e tij në Tiranë dhe nuk është kthyer më, duke vënë në alarm familjen e tij.

Ka qenë babai, ai i cili i është drejtuar policisë për të kërkuar ndihmë pas i biri kishte humbur gjurmët prej më shumë se 24 orësh.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.10.2022, shtetasi S. N. ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më djali i tij, shtetasi K. N., 27 vjeç. Punohet për gjetjen e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

RonaTyra

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu