Vidhen shtëpitë e biznesmenëve, mafia shqiptare kthehet në makthin e spanjollëve

0
36
Gjigandi

Kur shumica e të pasurve shkojnë me pushime, mafia nis punën duke shfrytëzuar sezonin e verës për vjedhje të mëdha siq ishte ajo e vilës së fenomenit brazilian Ronaldo.

Hajdudët shqiptarë vodhën sende me vlerë të madhe .

Policia spanjolle ka çmontuar disa organizata kriminale në fushën e grabitjeve, por kjo nuk ka ndalur mafian kroate bashkë me atë gjeorgjiane dhe shqiptare që kanë vënë në shenjestër vila të tjera .

I hapnin dyert me plastikë të fortë që futej tek kornizat e dyerve,që gjenin ndihmë nga sapune dhe vajra të ndryshëm .

Mafia shqiptare ka piketuar këtë vit shtëpi luksoze të njerëzve të famshëm, ku grabitjet e tyre shkojnë me miliona dollarë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu