Video tronditëse/ Punonjësja në Shtëpinë e Pleqve dhunon të moshuarën

0
Gjigandi

Një rast dhune është raportuar nga Kosova.

Bëhet fjalë për një rast dhune fizike dhune që ka ndodhur në një nga shtëpitë e të  moshuarve. Nga pamjet që i ka siguruar nga mediat kosovare raportohet që ngjarja e rëndë ka ndodhur diku në Pejë.

Aty shihet se si një nga punonjëset e sulmon një grua të moshuar, duke e goditur me shuplaka dhe shqelma.

Sipas informacioneve të mediave ngjarja ka ndodhur këtyre ditëve, ndërsa mësohet se  punonjësa që dyshohet të ketë ushtruar dhunë mbi të moshuarën është arrestuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu