Video/ Me shpejtësi skëterrë dhe mot të lagësht, automjeti rrotullohet në mes të autostradës Durrës-Kavajë

0
Gjigandi

Një aksident i cili mund të kishte marrë përmasa tragjike është evidentuar këtë të mërkurë.

Në videon e mëposhtme shihet se si adrenalina e tepëruar nga ana e shoferit mund t’i kishte kushtuar jetën atij dhe personave të tjerë që mund të ndodheshin brenda dy automjeteve.

Ndonëse në një kohë të lagësht, automjet tenton të parakalojë me shpejtësi të lartë, çka ka sjellë vështirësi në kontrollin dhe manovrimin e automjetit.

Video është regjistruar në autostradën Durrës-Kavajë.

 


 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu