VIDEO/ Aksidentoi për vdekje fëmijën e mitur, autori Arjan Tase: Ndodhi pa dashje, nuk doja

0
266
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ndodhi gjatë ditës së sotme në plazhin e Potanit, ku një fëmijë 7-vjeçar u godit për vdekje nga një motoskaf.

Autori i kësaj ngjarje të rëndë është ish-drejtori i policisë Himarë Arjan Tase, i cili goditi me mjetin e tij vajzën e mitur.

Në jë video të publikuar nga mediat, ai shprehet se mjeti pësoi një defekt dhe se ngjarja ndodhi pa dashje.

Mësohet se fëmija i Joanda dhe Bledar Avdisë, lindur e rritur në Angli me origjinë nga Tropoja fatkeqësisht ndërroi jetë në vend.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu