Vetëm syzet dhe çanta e Morenës kushtojnë sa…

0
89
blank
Gjigandi

Modelja dhe këngëtarja e famshme shqiptare, Morena Taraku, njihet si njëra ndër femrat e showbizit që bën jetë luksoze. Në çdo paraqitje të saj bie në sy veshja e saj, aksesoret e të tjera, që padyshim janë nga brendet e njohura botërore, e që kushtojnë shtrenjtë. Vetëm për një çantë e një palë syze ajo këtë herë shpenzoi mbi 1 mijë euro, sipas faqes “What they wearin” në Instagram. Për jetën e saj luksoze ka folur edhe përmes projektit të saj të fundit me titull “Swag”. Në një pjesë të klipit shfaqet duke ecur mbi para. /GazetaExpress

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu