U qëllua për vdekje me thikë nga bashkëshorti i saj, publikohet fotoja e viktimës Jetlira Elezi

0
99
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë u shënua gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Elbasan, ku 37-vjeçarja Jetlira Elezi u qëllua për vdekje disa herë me thikë nga bashkëjetuesi saj Ramis Mici.

Ndërkohë Abc24.al ka siguruar edhe fotot e viktimës, e cila ka lënë pas dy fëmije nga martesa e mëparshme.

Gjithashtu u mësua se viktima ishte dhunuar pak ditë më parë nga Mici, dhe kishte marrë urdhër mbrojtje nga Policia e Elbasanit.

 

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu