U akuzua se shkatërroi familjen e Shakirës, e dashura e Pique-s sulmohet në rrugë

0
Gjigandi

Pique-n e ndjekin problemet jo vetëm në fushën e futbollit. E dashura 23-vjeçare e tij, Clara Chia Morty, është vënë në shënjestër të rrjeteve sociale prej disa muajsh, e akuzuar për shkatërrimin e familjes së Shakirës. Por pak ditë më parë e kanë sulmuar në rrugë.

Ende nuk ka detaje të tjera, por, sipas mediave spanjolle, Clara nuk shkon më në punë, tek kompania e Pique, ku është punësuar nga vetë lojtari.

Marty tani ka vendosur të punojë nga shtëpia për të shmangur sytë kureshtarë dhe fyerjet nga kalimtarët. “Ajo nuk është mirë, po kalon një periudhë të vështirë. Ajo nuk ka forcë të kalojë gjithë këtë”, tha një nga miqtë e Clara-s në media.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu