Të gjithë në pritje të “BBV2”, Arbana Osmani ‘ngacmon’ sërish ndjekësit

0
Gjigandi

Ndonëse është thënë se do të nisë “shumë shpejt”, ende nuk ka një datë konkrete për fillimin e spektaklit “Big Brother Vip.”

Së fundmi, moderatorja e konfirmuar e programit, Arbana Osmani, ka ‘ngacmuar’ sërish ndjekësit me një postim në Instagram-in e saj. Ajo ka pozuar me një zarf të madh të kuq dhe një të zi, të cilët përdoren gjatë reality-show-t kur bëhet fjalë për surprizat e banorëve.

“Lajme të mira? Lajme të këqija?”-shkruan Osmani krahas postimit.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu