fbpx
27 C
Tirana
E hënë, 6 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vjedhja

Etiketim: vjedhja

Ceka akuza qeverisë dhe Sorecës: Po përgatitet vjedhja e Butrintit, e...

0
Arkeologu, Neritan Ceka, lëshoi akuza të forta se po përgatitet vjedhja e Bylisit. I ftuar në Rtv Ora, Ceka tha se në këtë projekt janë...

Shembja e Teatrit Kombëtar, reagon Basha: Afera e TK, vjedhja më...

0
Teksa një ditë më parë Europa Nostra ka reaguar ndaj zhvillimeve të ditës në Tiranë për shembjen e Teatrit Kombëtar, në lidhje me këtë...

Vjedhja e radhës/ Denoncimi i PD; Qeveria gati PPP, për matjen...

0
Departamenti i antikorrupsionit, aksesit në sherbime dhe transparencës pranë Partisë Demokratike ka denoncuar gjatë ditës së sotme një tjeter inisiativë korruptive...

Vjedhja e Ministrisë së Brendshme, policia sqaron ngjarjen: Ja çfarë morën...

0
Policia sqaron se persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur në magazinën e Qendrës së Shërbimeve të Automjeteve të Transportit disa pajisje elektrike, të dala...

Vasili risjell letrën e Metës për tërmetet/ E keqinterpretuan për të...

0
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili me anë të një reagimi në Facebook shkruan se presidenti i vendit Ilir Meta e kishte...