fbpx
17 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vjeçare

Etiketim: vjeçare

“Miku i besuar” përdhunon e vret baristen 20 vjeçare duke e...

0
Një vrasës që ishte “i besuar” për të shoqëruar për në shtëpi një vazjë të re, e vrau dhe e përdhunoi para se ta...

Vdes në moshën 27 vjeçare djali i Marie Lisa Presley, Benjamin...

0
Sipas TMZ, djali i Lisa Marie Presley dhe Danny Keough, Benjamin Keough, siç duket ka bërë vetëvrasje në Calabasas, Kaliforni. Ai ishte vetëm 27...

Gruaja e John Travolta humb luftën me kancerin, ndërron jetë në...

0
Aktorja e njohur dhe gruaja e John Travolta, Kelly Preston, ka ndërruar jetë. Në moshën 57 vjeçare, pas një lufte me kancerin, gruaja e John...

Leonardo DiCaprio në pushime me të dashurën e tij 23 vjeçare

0
DiCaprio dhe e dashura e tij Camila Morrone, kanë pushuar në plazhin e Malibu, pas karantinës. Qifti kanë qenë së bashku në karantine dhe duket...

Leonardo DiCaprio në pushime me të dashurën e tije 23 vjeçare

0
DiCaprio dhe e dashura e tij Camila Morrone, kanë pushuar në plazhin e Malibu, pas karantinës. Qifti kanë qenë së bashku në karantine dhe duket...

Merr fund marrëdhënia 13 vjeçare e çiftit të njohur!

0
Dyshja e njohur  Armie Hammer dhe Elizabeth Chamber i kanë dhënë martesës 10 vjeçare në mënyrë krejt të papritur. Ka qenë vetë aktori që ka...

Binjaket 2 vjeçare me kokë të bashkuar arrijnë të shikojnë njëri-tjetrin...

0
Një çift binjakësh të lindur me kafkë të bashkuar kanë arritur të ndahen me sukses nga doktorët e spitalit Bambino Gesu në Itali. Dy-vjeçaret...

Aktorja 22 vjeçare, ylli i ri i Netflix, “pushton” botën me...

0
Alba Baptista mund të mos jetë një emër i panjohur ende, por ajo po bëhet një yll i madh falë serisë së saj të re...

Hajdari: Reforma në drejtësi peng i politikës 30 vjeçare, parlamenti të...

0
Gjatë fjalës së saj në parlament, deputetja Rudina Hajdari tha se reforma në drejtësi ka mbetur peng i politikës 30-vjeçare, Ajo bëri thirrje që...

Rrëfim shokues i 43 vjeçarit: Bëj seks me kushërirën 18 vjeçare

0
Rrëfehet 43 vjeçari: Unë jam i divorcuar dhe kam një djalë, transmeton Indeksonline. Kushërira ime është 37 vjeçe dhe ka dy vajza, njëra 18 kurse...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS