32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Veshjen

Etiketim: veshjen

Tayna duket provokuese rrugëve të Monakos, ekspozon linjat joshëse në veshjen ngjyrë rozë

Tayna duket provokuese rrugëve të Monakos, ekspozon linjat joshëse në veshjen...

0
Reperja e njohur shqiptare, Tayna krahas angazhimeve me projekte dhe koncerte të shumta mbetet aktive edhe në rrjetet sociale.E njohur për linjat joshëse të...
Arta Nitaj sjell imazhe të reja joshëse – vë në pah format trupore në veshjen plot stil

Arta Nitaj sjell imazhe të reja joshëse – vë në pah...

0
Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjetet sociale.Bukuroshja nga Peja vetëm në llogarinë e saj personale në Instagram numëron mbi...

Elon Musk kërcënon se do prishë marrëveshjen me Twitter

0
Elon Musk ka kërcënuar drejtpërdrejtë se do të prishë marrëveshjen me Twitter, duke akuzuar kompanitë e medias sociale për shkeljen e marrëveshjes pasi pretendon...
Kim Kardashian nxit imagjinatën në veshjen rozë nga marka “Skims” teksa ekspozon linjat e saj tër…

Kim Kardashian nxit imagjinatën në veshjen rozë nga marka “Skims” teksa...

0
Kim Kardashian hyri në Instagram të hënën (23 maj) për të shfaqur një pamje të 'nxehtë' e veshur me ngjyrë rozë.41-vjeçarja dukej e pabesueshme...
Kim Kardashian merr vëmendje me flokët e gjata bionde dhe veshjen e thjeshtë teksa shihet në Los …

Kim Kardashian merr vëmendje me flokët e gjata bionde dhe veshjen...

0
Kim Kardashian bëri një pushim nga pamjet e saj më magjepsëse dhe elegante të dielën (15 maj) kur u pa teksa ndalonte në një...

​Furnizimi me gaz, Rama e Pompeo “bekojnë” marrëveshjen për gazifikimin

0
Një memorandum mirëkuptimi mes kompanisë publike të gazit Albgaz dhe kompanisë bullgare Overgas, u nënshkrua sot në Tiranë, nën vëzhgimin bekues të kryeministrit të...
Ronela Hajati merr vëmendjen me veshjen ekstravagante në ceremoninë hapëse të Eurovision 2022

Ronela Hajati merr vëmendjen me veshjen ekstravagante në ceremoninë hapëse të...

0
Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati, ka marrë të dielën pjesë në ceremoninë hapëse të Eurovision 2022.Mbrëmja e zhvilluar në Torino të Italisë, ka mirëpritur në...
Ronela Hajati merr vëmendje me veshjen unike në konferencën për media të “Eurovision 2022”

Ronela Hajati merr vëmendje me veshjen unike në konferencën për media...

0
Artistja e njohur, Ronela Hajati po merr vëmendje të madhe në paraqitjet e saj gjatë provave për "Eurovision 2022".Teksa ditë më parë u komentua...

Gjykata refuzon kërkesën e Muskut për të anuluar marrëveshjen mbi postimet...

0
Kërkesa e Elon Musk për të anuluar një marrëveshje me entin rregullator për letrat me vlerë dhe bursën, lidhur me një sërë postimesh në...

Musk flet për marrëveshjen 44 miliardëshe: Dua ta bëj Twitterin më...

0
Elon Musk ka bërë marrëveshje 44 miliardë dollarëshe për blerjen e Twitterit.Ai duke folur në lidhje me këtë, u shpreh se Twitteri është një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS