fbpx
30 C
Tirana
E mërkurë, 12 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Veshin

Etiketim: veshin

Arsyeja pse shumë vajza veshin ngjyrën e zezë?

0
Cdo stinë sjellë ngjyrat e saj. Në pranverë, ngjyrat pastel dhe dizajnet shumë-lulëshe janë çdo kund, vera na sjellë ngjyra më të ndezura e...

“Si do ia hajë veshin ajo, ai është shumë i gjatë”/...

0
Deputeti i opozitës së re në Kuvend, Ralf Gjoni ka folur në mbeshtetje të plotë të deputetes Rudina Hajdari që thërriti me forcë për...

“Do i ha veshin Edi Ramës”, Kryemadhi sqaron deklaratën: Do të...

0
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e ftuar në emisionin “Byro Politike”, ka komentuar deklaratën që ka bërë ditën e shembjes së Teatrit Kombëtar ndaj...

Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin fustan, cilës i...

0
Kur je artiste, mund të kesh të përbashkëta jo vetëm në muzikën që përcjell tek publiku, por me sa duket edhe në shijet e...

Kush kopjoi kë?! Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin...

0
Dy artistet shqiptare Elvana Gjata dhe Eleni Foureira çuditërisht kanë bërë XING-un më të çuditshëm që mund të keni parë! Gjithçka ka ndodhur vetëm...

Meta paralajmëroi tërmetin, reagon pas shkatërrimeve: Keq që askush s`ma vuri...

0
Edhe pse disa jave me pare prrsidenti i republikes Ilir Meta dha alarmin per nje termet te forte qe do godiste Shqiperine, duket se...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS