fbpx
27 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vend

Etiketim: vend

Nga dhoma e vjetër e ditës ka bërë një vend për...

0
Rregullimi i shtëpisë mund t’jua ndryshojë jetën “The Fixer”, ka vendosur që dhomën e vjetër të errët të ditës me trapezari ta rinovojë. Puna ka zgjatur...

Dallku: Në vend se të shkonte loja 5-0, ne rrezikonim që...

0
Pas më shumë se dy muaj pauzë futbolli elitar i Kosovës është rikthyer me ndeshjen e parë gjysmëfinale të kupës. Prishtina ka siguruar fitoren prej...

Rëndohet bilanci në vend: Ndërron jetë një tjetër pacient i shtruar...

0
Ndërron jetë një tjetër pacient 62-vjeçar i shtruar në spitalin Infektiv në QSUT. Referuar shërbimit infektiv, 62-vjeçari ishte bartës asimptomatik i COVID19 dhe vuante nga...

Ish-ministri i PS: Venecia i dha të drejtë Metës, konfirmoi krizën...

0
Ish-ministri socialist, Arben Malaj, në një postim në profilin e tij facebook ka vlerësuar vendimin e Venecias që i ka quajtur kushtetuese qëndrimet e...

Dafina dhe ish-i dashuri i saj Dj.Geek u bënë mbrëmë bashkë...

0
Dafina Zeqiri dhe ish-i dashuri i saj nuk i kanë ndarë krejtësisht rrugët. Dafina Zeqirit nuk po i shkojnë mirë lidhjet e dashurisë, mirëpo njësoj...

Ibrahimovic largohet nga Milano, transferohet në këtë vend

0
Zlatan Ibrahimovic thuhet se larguar drejt Suedisë për trajtim pas pësimit të një lëndimi në kyçin e këmbës gjatë stërvitjeve te Milan. Sipas Sky Sport...

Të gjitha ilaçet natyrale në një vend: Kështu ka trajtuar sëmundjet...

0
Të gjitha ilaçet natyrale në një vend: Kështu ka trajtuar sëmundjet profetja e famshme Baba Vanga! Parashikuesja e famshme e verbër ka pasur ilaçin nga...

Bella i lë pak vend imagjinatës me paraqitjen e fundit në...

0
Bella Hadid shfaqi linjat e përsosura në bikini nga shtëpia. Për momentin ka anuluar të gjitha planet në profesion dhe po shijon kohën pranë familjes. Bella...

Si nis java në vend? Njihuni me parashikimin e motit për...

0
Parashikimi sipas IGJEUM RESHJET Sot pasdite (e diel, dt. 24) dhe nesër (e hënë, dt. 25) priten reshje të dobëta në shumicën e qarqeve të vendit...

Musai: Nuk ka më dialog me Ramën, rindërtimi i teatrit në...

0
Ka kaluar tashmë një javë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Një javë që ka sjellë shumë zhvillime, protesta e lëvizje qytetare. Kryeministri Rama duket...