32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Vaji

Etiketim: vaji

Vaji po njeh vetëm rritje/ Pronarët e restoranteve: ka edhe mungesë...

0
Vaji është produkti i shportës me çmimin më të lartë me vendim bordi, 381 lekë/litër.Por edhe pse ky është çmimi tavan i përcaktuar nga...

Shtrenjtohet orizi dhe vaji/ Bordi merr vendimin për çmimet e produkteve...

0
Bordi i Transparencës vendosi të ndryshojë çmimet për produktet bazë të shportës.Ajo që bie në sy është rritja e çmimit të orizit dhe vajit...

Grafiku/ Buka, vaji, karburantet e bulmeti “fundosin” buxhetet e familjeve shqiptare

0
Muaji mars solli të papritura të pakëndshme për të gjitha familjet në vend. Çmimet u rritën me shpejtësi, si rrjedhojë e kufizimeve në furnizime,...

Mielli, vaji, sheqeri e orizi, caktohen çmimet e reja/Sa do të...

0
Produktet bazë jetike apo ato të shportës që "fluturuan" menjëherë pas luftës në Ukrainë: mielli, vaji, orizi dhe sheqeri nuk do të mund të...

Sa do të shiten orizi, vaji, mielli dhe sheqeri?/ Hyn në...

0
Bordi i Transaparencës dhe Monitorimit të Çmimeve të Tregtimit ka bërë publik këtë të mërkurë çmimet për produktet e shportës, siç janë mielli, orizi,...

Fluturojnë çmimet: Vaji sot është rritur me 30 lekë, u rrit...

0
Rritja e çmimit të karburanteve po rëndon direkt mbi xhepat e qytetarëve.Ora News ka bërë një vëzhgim dhe vë re një rritje të çmimeve...

Mishi, bulmeti e vaji u shtrenjtuan/ Tregtarët thonë se konsumatorët kanë...

0
Rritja e çmimeve po dëmton çdo ditë xhepat e qytetarëve. Ata ankohen se pagat, pensionet dhe ndihmat e dhëna nga shteti nuk po dalin...

Gjithçka ju duhet për flokët, është vaji i ullirit

0
Sikur ta dinit që gjithë sekretet e bukurisë ndodhen në kuzhinën tuaj ose shumë pranë saj, s’do të shpenzonit as kohë dhe as para...

Vaji i avokados, i rëndësishëm për lëkurën dhe zemrën tuaj

0
Të gjithë kemi dëgjuar rreth yndyrave të shëndetshme. Ne e dimë se ngrënia e avokados është një mënyrë për t’i marrë ato yndyra të shëndetshme,...

Vaji i peshkut për shëndetin e fëmijëve

0
Fëmijëria është një nga periudhat më kritike në jetën e njeriut. Pikërisht në këtë kohë, ushqyerja luan një rol thelbësor për shëndetin e njeriut...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS