23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ushtrim

Etiketim: ushtrim

Ky ushtrim i thjeshtë ju ndihmon për të hequr barkun për...

0
Ky ushtrim i thjeshtë ju ndihmon për të hequr barkun për 3 javë Në llogarinë e saj në Instagram, specialistja japoneze për humbje peshe, Tamayo...

I vetmi ushtrim që do ta aktivizojë çdo muskul në trup:...

0
Teknika “Burpees” përbëhet nga kërcimi, qëndrimi galiç dhe pompat, të cilat në mënyrë alternative zëvendësohen duke garantuar humbje të shpejtë të peshës trupore dhe...

Harroni pozicionet galiç: Ky ushtrim ngre dhe tendos vithet për një...

0
Hapi bullgar mund të bëhet pa ngarkesa, duke përdorur vetëm peshën e trupit Ky ushtrim bëhet në atë mënyrë që njëra këmbë vendoset në bankë,...

Një ushtrim për shtrirje të gjithë trupit

0
Për djelmoshat që nuk kanë mundësi të ndjekin palestrën, ky ushtrim i mobilitetit të gjithë trupit do t’ju përgatisë që të punoni më me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS