fbpx
19 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Universitetet

Etiketim: Universitetet

SHBA/ Universitetet përballë një rënie drastike të numrit të studentëve të...

0
Universitetet amerikane po përgatiten për një rënie të madhe të numrit të regjistrimeve nga studentë të huaj si dhe të ardhurave për shkak të...

Universitetet nuk arrijnë të luftojnë racizmin në shkolla

0
Një hetim nga Komisioni i Barazisë dhe të Drejtave të Njeriut (EHRC) zbuloi se rreth një e katërta e studentëve etnikë të pakicave, përfshirë...

Dhjetëra degë të mbyllura, Universitetet nisin vitin e ri akademik të...

0
Në nisje të këtij viti të ri akademik 2019-2020, raportohet për një rënie të ndjeshme të numrit të studentëve të regjistruar.   ...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS