12 C
Tirana
Monday, November 25, 2019
Ballina Etiketimet Universitetet

Etiketim: Universitetet

Universitetet nuk arrijnë të luftojnë racizmin në shkolla

0
Një hetim nga Komisioni i Barazisë dhe të Drejtave të Njeriut (EHRC) zbuloi se rreth një e katërta e studentëve etnikë të pakicave, përfshirë...

Dhjetëra degë të mbyllura, Universitetet nisin vitin e ri akademik të...

0
Në nisje të këtij viti të ri akademik 2019-2020, raportohet për një rënie të ndjeshme të numrit të studentëve të regjistruar.   ...

MOST POPULAR

HOT NEWS