34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Udhetonte

Etiketim: udhetonte

FOTO/ Ra nga ura me makinën që po udhëtonte dhe vdiq,...

0
Një grua, e cila u ra me makinën e saj nga një urë në Londër dhe si pasojë ndërroi jetë, sipas autoriteteve ka kërkuar...

FOTO/ Po udhëtonte me shpejtësi të frikshme, “Ferrari” me vlerë 1.5...

0
Një aksident i rëndë është regjistruar në Britaninë e Madhe. Një makinë e tipit “Ferrari” me një vlerë 1.5 milionë euro, është...

Udhëtonte bashkë me djalin/ Qëllohet me armë zjarri makina e një...

0
Rreth orës 00:30, në fshatin Byshek, Elbasan, shtetasi P.Ç, banues në fshatin Shushicë, Elbasan është qëlluar me armë zjarri i cili udhëtonte sëbashku me...

Udhëtonte bashkë me djalin/ Qëllohet me armë zjarri makina e një...

0
Rreth orës 00:30, në fshatin Byshek, Elbasan, shtetasi P.Ç, banues në fshatin Shushicë, Elbasan ka njoftuar Sallën Operative të DVP Elabasan se në rrethana...

Klubi gjerman evitoi një aksident të rëndë derisa po udhëtonte për...

0
Skuadra e Aue ka shmangur një aksident trafiku gjatë rrugës për në Nurnberg, ku kishte për të zhvilluar ndeshjen në kuadër të Bundesliga 2. Një...

Nderruan jete ne kamionin qe udhetonte drejt Anglise, identifikohen 39 personat...

0
Ditën e djeshme, 39 emigrantë humbën jetën gjatë udhëtimit nga Bullgaria drejt Anglisë, teksa ndodheshin brenda frigoriferëve të kamionit me temperatura...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS