Ballina Etiketimet Trembur

Etiketim: trembur

Pse është trembur Saliu nga presidenti i zgjedhur rishtas Bajram Begaj!?/...

0
Dje Shqipëria zgjodhi president Bajram Begajn. Kundër kësaj kishte dalur Sali Berisha.Avokati Spartak Ngjela ka reaguar në lidhje me këtë duhet thënë se Berisha...

“Ilir Meta ishte i trembur”, Spartak Ngjela komenton vendimin e Kushtetueses

0
Avokati Spartak Ngjela ka komentuar vendimin e Gjykatës Kushtetuese për të mos shkarkuar presidentin Ilir Meta. Ngjela shpjegoi se nuk është konstatuar shkelje e...

Marrëveshja/ Opozita e bashkuar e trembur akuzon Ramën: Akti i tij...

0
Pas miratimit të marrëveshjes sot mes maxhorancës dhe opozitës parlamentare për reformën zgjedhore, vjen reagimi i parë nga opozita e bashkuar. Përmes një deklarate...

Të trembur nga termeti, banorët e Ndroqit e kalojnë natën jashtë...

0
Tërmeti që shkundi vendin pasditen e sotme duket se ka lënë pasoja te qytetarët. Të frikësuar të hyjnë në banesa ata kanë vendosur ta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24